Ubezpieczenia
Strona główna Ubezpieczenia Zdrowotne

Denerwują Cię kolejki w przychodniach lekarskich ? Masz już dość oczekiwania przez kilka miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty ? Nie musisz się na to godzić. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę ubezpieczenia zdrowotnego z dostępem do kompleksowych usług medycznych na najwyższym poziomie.

Wykupując prywatną opiekę medyczną każdy Ubezpieczony otrzymuje Kartę Ubezpieczenia, która jest kluczem dostępu do świadczeń medycznych w ramach wybranego wariantu ubezpieczenia. Gwarantuje ona łatwy i wygodny dostęp do opieki medycznej w ogólnopolskiej sieci placówek medycznych oraz swobodę korzystania z niej w miejscu pracy, zamieszkania, podczas urlopu, czy wyjazdów służbowych. Ubezpieczenie obejmuje swym zakresem leczenie ambulatoryjne oraz leczenie szpitalne. Dlatego jeśli cenisz swoje zdrowie oraz zależy Ci na jakości i wygodzie w korzystaniu z usług medycznych wybierz naszą ofertę.

TANIEJ DO 80%

O wysokości zniżki jaką otrzymuje klient decyduje bardzo wiele czynników. U nas możesz otrzymać nawet 80% zniżek. Chcesz dowiedzieć się więcej?

OFERTA W 5 MINUT

Cenisz swój czas? Chcesz szybko dowiedzieć się ile dokładnie będzie kosztowało Twoje ubezpieczenie? Obli- czymy Twoją składkę zaledwie w kilka minut.

NASI PARTNERZY